1 kwietnia 2015

Kalendarz imprez

9 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał wojewódzki XV LICEALIADY Województwa Pomorskiego w piłce siatkowej dziewcząt
Hala sportowa Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie, ul. Koszalińska 2 a
10 kwietnia 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XV LICEALIADY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁPCÓW
Sala III LO w Sopocie, Brodwino ul. Kolberga 15 oraz Gimnazjum Nr 2 Sopot ul. Wejherowska 1
13 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce dziewcząt
Gimnazjum w Sierakowicach ul. Spacerowa 14
13 kwietnia 2015, godz. 9:00
Wojewódzka Licealiada w siatkówce chłopców
Hala sportowa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd.ul. Sobieskiego 6 A
14 kwietnia 2015, godz. 9:00
Wojewódzka Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Gimnazjum nr 4 Słupsk ul. Stefana Banacha 17
15 kwietnia 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XV LICEALIADY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni, ul. Władysława IV Nr. 54 , Hala GOSiR Gdynia ul. Olimpijska
15 kwietnia 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XVI GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ Chłopców
Sala sportowa CKUiZ nr 2 w Gdańsku, ul. Soleńska 5/7 (sala główna) , Sala sportowa ZSO nr 7 w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 13 (sala uzupełniająca)
15 kwietnia 2015, godz. 10:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XVI GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
Hala 100-Lecia Sopotu ul.Goyki 7, Sala Gimnazjum Nr 2 w Sopocie ul. Wejherowska 1
16 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał wojewódzki mini piłki ręcznej dziewcząt
Miejska Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn ul. Wiejska 1A
16 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał wojewódzki mini piłki ręcznej chłopców
Zespół Szkół Publicznych nr 1 , 83-400 Kościerzyna ul. MC Skłodowskiej
17 kwietnia 2015, godz. 9:30
Finał Wojewódzki WIMS,Gimnazjady i Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Gdynia Kolibki ( Park Marysieńki vis a vis Centrum Handlowe KLIF w Orłowie)
28 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzki XLIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI-PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
Sopot, Hala 100-lecia, ul. Goyki 7 i sala SP Nr 9 Brodwino ul. Kolberga 15
28 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w siatkówce dziewcząt
Wejherowo
29 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w siatkówce chłopców
Lębork
26 maja 2015, godz. 11:00
Licealiada LA
Stadion MOKSiR-u w Pucku
27 maja 2015, godz. 10:00
Wojewódzka Gimnazjada LA
Stadion 650-lecia, przy ul. Madalińskiego 1 w Słupsku.
9 czerwca 2015, godz. 10:00
WIMSz w czwórboju LA
Starogard Gdański

Program Animator Sportu Dzieci i Młodzieży

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Program Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Energa Basket Cup





Mały Mistrz



Galeria

© 2009-2015 WSZS Gdańsk