26 kwietnia 2015

Kalendarz imprez

27 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt
Hala sportowa ZSP Nr 2 Kwidzyn, ul. Żwirki i Wigury , Hala sportowa SP Nr 6 ,ul. Grunwaldzka 54
28 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzki XLIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI-PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
Sopot, Hala 100-lecia, ul. Goyki 7 i sala SP Nr 9 Brodwino ul. Kolberga 15
28 kwietnia 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XVI GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ dziewcząt
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi,ul. Mickiewicza 49
29 kwietnia 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w siatkówce chłopców
ZESPÓŁ SZKÓŁ W CEWICACH / powiat lęborski /
5 maja 2015, godz. 9:00
Finał XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Judo
Hala MOS i R Gdańsk, ul. Traugutta 29
6 maja 2015, godz. 9:00
Finał XVI Wojewódzkiej Gimnazjady Judo
Hala MOS i R Gdańsk, ul. Traugutta 29
12 maja 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XLIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W Pool bilardzie dziewcząt i chłopców
bilard & snooker pub Arkadia Tczew , Wojska Polskiego 22, Retman, I piętro
13 maja 2015, godz. 9:00
FINAŁ WOJEWÓDZKI XVI GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W Pool bilardzie dziewcząt i chłopców
bilard & snooker pub Arkadia Tczew , Wojska Polskiego 22, Retman, I piętro
14 maja 2015, godz. 9:00
Finał Wojewódzki XV LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Pool bilardzie dziewcząt i chłopców
bilard & snooker pub Arkadia Tczew , Wojska Polskiego 22, Retman, I piętro
26 maja 2015, godz. 11:00
Licealiada LA
Stadion MOKSiR-u w Pucku
27 maja 2015, godz. 10:00
Wojewódzka Gimnazjada LA
Stadion 650-lecia, przy ul. Madalińskiego 1 w Słupsku.
9 czerwca 2015, godz. 10:00
WIMSz w czwórboju LA
Starogard Gdański

Program Animator Sportu Dzieci i Młodzieży

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Program Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Energa Basket Cup







Galeria

© 2009-2015 WSZS Gdańsk